niedziela, 13 kwietnia 2014

PRZEDFESTIWALOWY BIFOR NOWEJ SIŁY KURATORSKIEJ VOL. 2

Klubokawiarnia Głośna i Nowa Siła Kuratorska ZAPRASZAJĄ NA PRZEDFESTIWALOWY BIFOR NOWEJ SIŁY KURATORSKIEJ VOL. 2 (wieczór z warsztatami)

14.04 to wieczór z warsztatami.
W tym samym czasie można będzie zrobić sobie zina albo dać nowe życie starej koszuli. Albo oba.
Warsztaty zinowe to wycinanki, wyklejanki, teksty, ilustracje – wszystko, co przyda się do stworzenia wspólnego zina, który będzie efektem naszej pracy. Prowadzą: Ola Krasno i Olga Drygas
Warsztaty ze starą koszulą dadzą nową torbę. Kto może, niech przyjdzie ze swoją i jakimś paskiem, kto nie może – niech przyjdzie bez, dostanie od nas. Prowadzi: Emil Wysocki

Wydarzenie rozpoczyna się o 19.


Dla tych, którzy nas nie znają - Nowa Siła Kuratorska to już VI edycja festiwalu debiutujących kuratorów sztuk performatywnych. Organizują go studenci ostatniego roku wiedzy o teatrze UAM w ramach specjalizacji kuratorskiej.
Chcemy stworzyć festiwal otwarty i przyjazny wielu społecznościom – nie tylko osobom interesującym się sztuką, ale także tym, którzy zazwyczaj nie mają okazji do uczestniczenia czy też tworzenia jej. Postanowiliśmy, że wszystkie wydarzenia związane z Nową Siłą Kuratorska będą bezpłatne, ponieważ tylko wtedy możemy zapewnić równe szanse na uczestnictwo w warsztatach, spektaklach i wystawach każdemu zainteresowanemu.
Nasz festiwal to platforma dialogu i wymiany – zależy nam na zaangażowanej społeczności w skład której wejdą uczestnicy/widzowie oraz artyści.

Szczegółowe informacje na temat poszczególnych projektów znajdziesz tutaj: https://www.facebook.com/NSKfest

A jak Ci się spodoba, to zajrzyj też tu:
https://www.facebook.com/events/1458215797742227/?fref=ts
lub tu:
https://polakpotrafi.pl/projekt/nowa-sila-kuratorska/

SAMO SIĘ NIE ZROBI // NSK

Brak komentarzy: