środa, 17 kwietnia 2013

18 kwietnia do 21 kwietnia - WEEKEND PEŁEN WRAŻEŃ

Weekend z NSK zaczynamy już JUTRO!

Właśnie tego dnia odbędą się wspominane już: SPOTKANIE Z MODĄ ,,ZBYT...'' prowadzone przez Piotra Szaradowskiego (sala teatralna Collegium Maius) oraz wernisaż wystawy pt. „RÓW-NOW-AGA” Małgorzaty Fabian i Martyny Muth w hallu naszego uniwersytetu.
 

W piątek kolejne wydarzenia z projektu 'O czym nie można mówić...'. Zapraszamy na (Re)akcje, czyli dwa działania na maiusowym dziedzińcu! O 13.00 prapremiera spektaklu „Myśli" Teatru Tańca KoINSPIRAcja. Na zamkniętej przestrzeni zobaczymy wzruszający, a momentami okrutny obraz wewnętrznych rozterek trzech kobiet próbujących stworzyć swój idealny świat przyjaźni, miłości i harmonii.

O 15.00 Franciszek Sterczewski zainicjuje
aktywizującą odbiorców akcję ,,Lan / Sieć Lokalna", udowadniając, że w wielkiej przestrzeni możliwa jest dobra komunikacja.
Sobotni ranek przeznaczyliśmy dla dzieci, w Concordia Design odbędzie się zamknięty pokaz spektaklu „Gra” Studia Teatralnego Blum, po nim warsztaty dla widzów.
Tego samego dnia o 18.00, w ramach PLUS/MINUS na deskach sali teatralnej Maiusa seniorzy znów pokażą jak cieszyć się życiem – w spektaklu „Rymowanki dla dużych dzieci” w reżyserii Janusza Stolarskiego wystąpi Teatr 50+ z Jarocina.
 
W sobotę i niedzielę odbędzie się już ostatnia część warsztatów reżysersko-dramaturgicznych prowadzonych przez Szymona Kaczmarka w Teatrze Polskim – zakończą się one pokazem prac uczestników, na który PROJEKT 28800 zaprasza do Meskaliny, w niedzielę o 19.00.
 

Niedziela to również dzień występu Evy Rufo w sali teatralnej Collegium Maius. Jej monodram ,,Cuentacuentos <<Ja też (...pragnę być Almodovarowską dziewczyną)>>" odbędzie się o godzinie 20.00.


Dla nas i naszych artystów weekend zapowiada się bardzo pracowicie, a dla Was (mamy nadzieję) SMAKOWICIE:)

Zapraszamy i życzymy wielu artystycznych wrażeń!2 komentarze:

Marcin pisze...

Ile kosztuje wstęp?

Nowa Siła Kuratorska pisze...

wszystkie wydarzenia są całkowicie bezpłatne! ;) zapraszamy!