poniedziałek, 29 kwietnia 2013

Projekt Zbyt w KontenerART

Projekt Zbyt przenosi się do siedziby KontenerART, gdzie w 
długi, majowy weekend ruszy z nowymi wydarzeniami! W dniach 2-5 maja będą trwały warsztaty batiku. Wszystkie miejsca już zarezerwowane, ale zapraszamy do podglądania poczynań uczestników i Grupy LASEM. Osiem Pań pod okiem naszych artystów będzie pracowało nad swoim batikowym obrazem, ucząc się przy okazji tej niełatwej, ale dające cudowne efekty techniki. Wszystko w duchu projektu Zbyt.
"Mondrian" YSL

2 maja zapraszamy na ostatnie już SPOTKANIE Z MODĄ, które tradycyjnie poprowadzi Piotr Szaradowski. Porozmawiamy o tym czy MODA
I SZTUKA <<W JEDNYM STAŁY DOMU>>”
?
Dyskusja będzie odbywać się w tym samym Kontenerze co warsztaty, więc będzie okazją do poobserwowania zmagań z farbami i płótnami.

4 maja o godzinie 19.00 wyświetlimy ,,SLAPSTICK”, czyli performans berlińskich artystek Evy & Adele. Tylko one ze spokojnym uśmiechem i niewzruszoną elegancją potrafią przetrwać serie groteskowych zdarzeń.
https://www.facebook.com/events/481619525244224/?fref=ts

5 maja to dzień zakończenia warsztatów, odbędzie się wtedy ,,UŻYTECZNE DZIEŁO SZTUKI – DEFRAMESTRACJA” - tak zatytułowaliśmy wernisaż//pokaz mody, na którym warsztatowicze zaprezentują swoje batikowe dzieła sztuki i przeniosą je w <<użyteczny wymiar sztuki>>. Co to znaczy? Przekonacie się już w niedziele.

przygotowania do poznańskiej DEFRAMESTRACJI
na zdjęciuKarolina Nikolaidis, dyrektor artystyczna LASEM
Kolejny tydzień ciężkiej pracy, ale i ciekawych efektów.

Do zobaczenia w Kontenerach!


Brak komentarzy: