środa, 29 kwietnia 2015

Grządki Kuratorskie [cz. 1]

Nowa Siła Kuratorska, mimo bezosobowej, bądź co bądź, nazwy, ludźmi stoi. Witalność, talent i (intelektualna) jędrność – oto skrócony przepis na niezapomniane festiwalowe danie. Warto przypomnieć, że po konsumpcji pierwszego – O Kapitanie, mój Kapitanie pod kuratelą Pameli Rozemberg – wszyscy czujemy się świetnie. Ale wiadomo też, że apetyt rośnie w miarę jedzenia. Szczęśliwie porzekadło o pierwszych śliwkach-robaczywkach nas nie dotyczy.
Nieregularnik pod tytułem Grządki Kuratorskie służył będzie prezentacji osób zaangażowanych w VII edycję Nowej Siły Kuratorskiej. Uprzedzamy uwagi złośliwców, którzy chcieliby powiedzieć, że rozsiedliśmy się na grzędach i – na domiar złego – tylko gdaczemy. Polem naszych działań są grządki, czyli przestrzenie, nad którymi sprawujemy rządy i w których utrzymujemy porządek. W takiej właśnie scenerii postanowiliśmy się Wam przedstawić. Po kolei, na każdego w rzędzie przyjdzie pora (lub por).

PAMELA ROZEMBERGSama o sobie:
Studentka III roku teatrologii, praktykantka na Malta Festival, Polskim Teatrze Tańca, a także w Teatrze Biuro Podróży. Jej ulubionym warzywem jest ziemniak.

Więcej o niej:
Pamela jest zodiakalnym ziemniakiem. To, co najbardziej wartościowe, chowa w środku. Jak widać po opisie – jest wstrzemięźliwa, choć w zdobywaniu doświadczenia raczej się nie ogranicza. Jej na pierwszy rzut oka twarda i szara skórka skrywa wnętrze pełne potencjału i dobrego smaku. Wystarczy, że zakasze rękawy, a sami zobaczycie, jak barwna to postać.

Brak komentarzy: