czwartek, 11 czerwca 2015

NSK przedstawia: Miła Starsza Pani, czyli pięciu mężczyzn


Zespół Miła Starsza Pani powstał w weekend majowy 2014 roku w Poznaniu. Pierwotnie trzyosobowy skład powiększył się o kolejnych dwóch członków. Obecnie zespół tworzą:
Przemek – wokal, gitara klasyczna,
Paweł – ukulele, trąbka,
Kuba – cajon, perkusja,
Grzegorz – gitara basowa,
Piotr – trąbka, chórki.
Jako zespół wykonują wyłącznie własne utwory. Opowiadają one o uczuciach, ludziach, miejscach, sytuacjach dziejących się dookoła. Często są to własne przeżycia i doświadczenia.
Na swoim koncie mają już ponad 70 koncertów. Grali m.in. w Gdyni, Sopocie, Warszawie, Lesznie, Czempiniu, Jarocinie, Wrocławiu no i w Poznaniu gdzie co rusz można ich gdzieś spotkać czy też usłyszeć.
Ich pełne dystansu do świata i siebie samych teksty, żywiołowa melodyjna muzyka oraz pozytywna energia przyciąga coraz większe rzesze słuchaczy pragnących odetchnąć od zabieganego świata i dobrze się pobawić. Piosenki Miłej Starszej Pani, na długo zapadają słuchaczom w głowach i wypełniają energią, dzięki swoim pozytywnym przesłaniom.
Zespół zdobył I miejsce na Happy End - finale przeglądu kapel studenckich Studenckie Poniedziałki, podczas Festiwalu Twórczości Studenckiej Studencka Wiosna organizowanych przez NZS Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (17.04.2015).

Zapraszamy na kanał na facebooku oraz youtube'ie zespołu, gdzie można znaleźć nagrania studyjne i live:
https://www.facebook.com/milastarszapaniband

https://www.youtube.com/watch?v=8Df_8NlMGJE
https://www.youtube.com/watch?v=tccijHmMex0
https://www.youtube.com/watch?v=VGsWh8VMQ5U

Brak komentarzy: