niedziela, 14 czerwca 2015

Żądni wszystkiego

Za nami kolejny projekt Nowej Siły Kuratorskiej. W ramach projektu NieNasycenie mającego miejsce w Kościańskim Ośrodku Kultury powstała chwilowa – choć znacząca i w tym skromnym wymiarze – platforma wymiany doświadczeń. Przebieg warsztatów migania piosenek prowadzonych przez Agnieszkę Misiewicz, dyplomowaną nauczycielkę języka migowego, podobnie jak i efekt pracy wszystkich chętnych będzie można zobaczyć już we wtorek na stronie studenckiej telewizji Kontra: http://www.kontra.poznan.pl/tag/telewizja-studencka/.
Tymczasem pozwólcie, że przedstawimy najpierw artystkę napędzającą całe migowe przedsięwzięcie, Agnieszkę Misiewicz, oraz kuratorów projektu NieNasycenie.

Agnieszka Misiewicz - członkini Towarzystwa Tłumaczy i Wykładowców Języka Migowego GEST oraz zespołu Migaj.eu, organizatorka pierwszego koncertu migowego w Europie. Prywatnie uwielbia ludzi i zwierzęta, przepada za Wrocławiem i teatrem formy, nic nie smakuje jej tak jak kawa i cannoli.


kuratorzy:
Aldona Bartkowiak – jej pasjami są: oczywiście teatr, muzyka i podróże, interesuje się również organizowaniem imprez, w przyszłości chciałaby założyć firmę. Lubi wszystkie kolory i oglądać różne kabarety. Jej ulubionymi owocami są truskawki. Realizowała praktyki w czasie projektu Wielkopolska: Rewolucje, oprócz tego pomagała w czasie festiwalu Maski w Poznaniu.


Michał Gondek – typowy zodiakalny byk. Bliskie są mu słowa, że świat jest teatrem, a ludzie aktorami. Lubi oddawać się fantazjowaniu, skąd czerpie motywację do działania. Ceni sobie życie towarzyskie. Nawet gdyby wierzył w św. Mikołaja, chciałby gwiazdorzyć bardziej niż on.


Klaudia Staśkowska – jest kuratorką jednego z projektów festiwalu Nowa Siła Kuratorska, o nazwie Nienasycenie. Przez 4 lata była związana z bydgoskim Studium Teatralnym Siódemka, starając się pozostawać w kontakcie z wszelkimi działalnościami w przestrzeni sztuki, do 2011 roku przede wszystkim w zasięgu Województwa Kujawsko-Pomorskiego. W 2011 roku zmieniła miejsce zamieszkania i w ten sposób związała się z Poznaniem gdzie studiuje, pracuje i stara się realizować swoje pomysły. Albo nie śpi, bo nie chce tracić czasu, albo śpi za długo. Za najwdzięczniejsze warzywo uważa cieciorkę.

Brak komentarzy: