poniedziałek, 4 maja 2015

Grządki Kuratorskie [cz.2]: w drodze, czyli u celu


Dziś czas na prezentację opiekunek projektu Komunikacja, który od dziś szaleje w przestrzeni miejskiej (więcej informacji w poprzednim poście i w opisie wydarzenia na fb: https://www.facebook.com/events/1590146401255826/).

Wiola Kuc – urodzona w 1993 roku, uwielbia działać spontanicznie, udzielać się społecznie i gotować [ten zestaw polecamy wypróbować – przyp. red.]. Do posiłków i nie posiłków gra na gitarze. Po posiłkach tańczy, pływa i zakochuje się od nowa w twórczości Witkacego. Forma czystego entuzjazmu, klasa sama w sobie.

Emilia Witosławska – notorycznie odmawia przysłania biogramu twierdząc, że nie potrafi pisać o sobie w sposób śmieszny. Pasjonatka historii wszelakiej i bamberskich strojów ludowych. Ma smykałkę do dokumentacji (praktyk współorganizatorów NSK) i nie tylko; wie, jak i gdzie okazyjnie kupić pokaźną ilość wstążek. Uosobiona rzetelność - szkoda, że nie pracuje w budowlance.

Weronika Urbanrocznik '85, jej hobby to żeglowanie, realizuje się w pełni w tym, co robi na uczelni – a robi sporo i na różnych kierunkach. W centrum zainteresowania stawia tematykę równościową i kwestie tożsamości płciowej. Utrzymuje, że codzienność to nieuświadomiona przestrzeń realizacji norm kulturowych. Farbuje włosy na różne kolory, wyróżnia się na tle innych.

Brak komentarzy: