środa, 13 maja 2015

Sława i liczby

Stało się. Projekt Komunikacja ostatecznie za nami – czas zatem na drobne statystyki. Przy tworzeniu tegorocznej edycji NSK wciąż na nowo dowiadujemy się, jak bardzo liczby są nam bliskie (i nieodzowne). Oto kilka zero-jedynkowych faktów mających miejsce w trakcie ubiegłotygodniowych aktywności w przestrzeni miejskiej:
  • w ramach projektu zawieszono około 2 500 łódek na 13 przystankach w Poznaniu,
  • umieszczono kilkanaście ulotek w ramach wydarzenia AudioPrzeszynięcie na linii tramwajowej nr 8,
  • w 4 wydarzeniach Komunikacji wzięło udział 3 artystów oraz kilkunastu (a zatem nie do końca policzalnych i obliczalnych) „przypadkowych” odbiorców,
  • na przygotowania 3 kuratorki poświęciły niezliczone godziny pracy fizycznej i umysłowej.
Nie wszystko jednak da się przełożyć na liczby – jako zaangażowani w przestrzeń odbioru i tworzenia kultury wiemy o tym najlepiej. Godzimy się na ten stan rzeczy pamiętając równocześnie, że serdeczność życzliwych projektowi oraz rzetelność patronów i współpracowników jest kluczem do sukcesu.
Niniejszym w imieniu kuratorek Komunikacji – Wioli Kuc, Emilii Witosławskiej i Weroniki Urban – wszyscy zaangażowani w tworzenie NSK pragniemy podziękować Urzędowi Miasta Poznania za dofinansowanie projektu wspartego w ramach konkursu Centrum Warte Poznania.
Jesteśmy wdzięczni MPK za chęć współpracy i (nie jedną) pomocną dłoń wyciągniętą w naszą stronę.
Dziękujemy też firmie Progresnet Dominik Kostrzak za stworzenie QR Kodu, który przekierowywał na stronę, na której Hubert Wińczyk w ramach wydarzenia AudioPrzeszynięcie umieścił utwory muzyczne do pobrania.
Polecamy NSK jako partnera także w kolejnych latach!


Brak komentarzy: